Друга ліга АФС. Група Б. «ІМК-Слобожанщина» обігрує «Аквітан»
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/257710748_987119698541330_1970932732468454591_n-1024x683.jpg)
Сьогодні відбувся перший матч одинадцятого туру у групі Б Другої ліги зимового чемпіонату Асоціації футзалу Сумщини. У ньому «ІМК-Слобожанщина», забезпечивши собі комфортну перевагу у рахунку ще до перерви, здолала “Аквітан”. Основна частина програми туру у Другій лізі відбудеться вже завтра. З анонсом туру можна ознайомитися за посиланням.
«ІМК-Слобожанщина» – «Аквітан» 7:4 (5:1)
Голи: Береговий (4), Антипенко (6, 8), Лустенко (19), Говорун (23), Воронцов (27, 31) – Обзор (5, 41), Кравченко Олександр (29), Пихтін (39)