Асоціація футзалу Сумщини

Чемпионат Области по футзалу

В Недригайлові відбувся перший відбірковий етап Чемпіонату області з футзалу

6 січня 2019 року в спортивній залі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбувся перший відбірковий етап Чемпіонату області по футзалу, участь в якому прийняли сім команд Недригайлівського району: Недригайлівське ВПУ, Олімпік (Недригайлів), Атлант (Недригайлів), Спарта (Недригайлів), Яблонець (Недригайлів), Коровинці, Вільшана.

Згідно жеребкування, команди було розділено на дві групи. Дві кращі команди груп виходили до півфіналу турніру.

Переможцем першого етапу Чемпіонату області з футзалу стала команда Яблонець, яка в фіналі перемогла Олімпік з рахунком 6:3. І саме ці дві команди пройшли до наступного етапу змагань, які відбудуться в лютому місяці в м. Ромни.

Склад команди Яблонець: Тимченко Ігор, Курило Владислав, Омельченко Віталій, Жидовець Валентин, Яременко Олександр. До речі, всі вони є недавніми випускниками Недригайлівського ВПУ.

Також відзначимо, що згідно регламенту, команди, які пройшли в наступний етап мають право залучати гравців з колективів, які виступали в цьому ж відбірковому етапі. Аналогічна схема буда застосована в розіграші Кубка регіонів Сумської області.

Підсумкові результати виглядають так:

 

Окрему подяку, за проведення першого відбіркового етапу, Асоціація футзала Сумщини висловлює Олександру Ковалю, який безпосередньо займався орагнізацією і проведенням даного змагання!

В Недригайлове стартует первый отборочный этап Чемпионата области по футзалу

В Недригайлове стартует Первый предварительный этап Чемпионата области по футзалу. По задумке организаторов, сначала в Недригайлове, Ромнах и Липовой Долине пойдут местные турниры, после чего по 2 представителя в конце февраля проведут стыковые игры, где определят представителей, которые смогут побороться за титул чемпиона в большом финал в Сумах.

Состоялась жеребьевка отборочного этапа Чемпионата области в сумской группе

В преддверии Нового Года состоялась жеребьевка отборочного этапа чемпионата области по футзалу в сумской группе. Изначально подали заявки 7 команд, которые должны были с играть в два круга. Однако, уже через несколько дней, команда Триумф отказалась от участия, поэтому окончательно в розыгрыше двух путевок возьмет участие 6 коллективов. В первом туре они сиграют так:

Сервис Люкс – CompService

FoodCentre-U19 – LSGroup

Lex-VSK-СумБуд – Гранум

В ближайшее время будет опубликован полный календарь игр. Предварительные этап должен закончиться к 15 мая, после чего в финальной части соберутся представители шести зон области, где и определят сильнейшего.

Коментарі закриті.