Зимовий чемпіонат АФС. Анонс матчів Першої ліги
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/259774659-1024x683.jpg)
Вже цієї суботи, 28 жовтня, стартує зимовий чемпіонат АФС. Відкривають першість команди Першої ліги. Як ми вже повідомляли, Вищий дивізіон стартує за пару тижнів. А Друга ліга розпочнеться у неділю.
10:00. Спартак – ЗіКоНі. Першими вийдуть на майданчик команди Спартак та ЗіКоНі. Якщо перші вже можна записати до старожилів АФС, то команда названа в честь видатного тренера Зінов’єва Костянтина Миколайовича лише одногу разу брала участь у турнірах під егідою АФС.
Прогноз: 5:4
11:00. СумДУ – Динамо. Досить цікава зустріч, адже тренер «політехівців» виступає за команду суперника. Динамівці потроху почали омолоджувати склад, що і виливається у результат: на літній першості підопічні Олександра Коваленка посіли друге місце серед команд Першої ліги. А ось на що спроможна молодь СумДУ ми маємо побачити об 11:00.
Прогноз 2:4
12:00. BroCar–Star Peppers – ДФК «Динамо» (Білопілля). Команда «Перців» цього разу вирішила спробувати свої сили у нижчому дивізіоні, адже давно зіграний колектив не молодішає, а витримувати конкуренцію з командами «Вишки» все складніше і складніше. Натомість суперник, цьогорічний дебютант турнірів під егідою АФС має навпаки, досить юний склад, за винятком кількох досвідчених виконавців.
Прогноз 3:2.
13:00. Forza – Likarske. Ще одна команда, яка вирішила понизитися у класі. Мова йде про Форзу. Минулого року підопічні Олександра Бабича не здобули жодного залікового балу у Супер Лізі, тому команда вирішила пограти з командами більш-менш рівними за складами. А ось Лікарське намагатиметься підтвердити свої амбіції чемпіона, адже на момент зупинки минулорічної першості команда очолювала турнірну таблицю.
Прогноз1:3.
14:00. Натон – Гранум. Заключною зустріччю буде поєдинок між командами, які ще не зустрічалися на майданчику. Адже Гранум майже весь час грав у престижнішій лізі. Обидві команди є медалістами літньої першості. Натон став переможцем Ліги Конференцій, а ось Гранум задовольнився бронзовими нагородами Ліги Європи, обігравши у непростій зустрічі степанівський Хлібодар.
Прогноз 3:3.