Запрошення команд прийняти участь у Чемпіонатах України, Кубках України, Кубках Ліги та турнірів під егідою Комітету ДЮФ АФУ
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/224919584_4510319039000100_3653139500003771649_n-1024x703.png)
Шановна футзальна спільнота!
З метою популяризації та подальшого розвитку футзалу в Україні, залучення дітей до занять спортом, удосконалення спортивної майстерності гравців, виявлення кандидатів у юнацькі збірні команди України та визначення переможців та призерів змагань сезону 2021-2022 рр., Комітет дитячо-юнацького футзалу АФУ запрошує команди Ваших закладів прийняти участь у Чемпіонатах України, Кубках України, Кубках Ліги, зимових та літніх турнірах під егідою Комітету ДЮФ АФУ.
Просимо Вас до 30 серпня 2021 року визначитись в якому саме турнірі ваша команда буде приймати участь та надати підтвердження про участь на офіційному бланку клуба та надати інформацію про прийняття турів ЧУ, КУ, КЛ в вашому місті на електронну адресу: komitet.duf.afu@gmail.com.
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/2021_08_12_10_08_49_-zaproshennya-na-sezon-2021-2022-rr.-724x1024.jpg)
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/2021_08_12_10_08_04_-1-Plan-kalendar-na-2021-2022-rik-str.2-724x1024.jpg)
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/2021_08_12_10_08_13_-2-Rozyasnennya-po-viku-1024x724.jpg)