З Днем народження, Ігоре!
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/241045613_936787433574557_6403936371955809045_n-1024x683.jpg)
Сьогодні свій День народження святкує один з кращих бомбардирів наших змагань за останні кілька сезонів, гравець команди “CompService”, а віднедавна ще й представник АФС, який робить вагомий внесок у розвиток інформаційного напрямку, Ігор Маценко.
Від імені усього нашого колективу вітаємо Ігора зі святом та бажаєму йому міцного здоров’я, спортивного фарту, натхнення та професійного розвитку!