Ярослав Пєсоцький: “Незадоволені п’ятьма пропущенними м’ячами”
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/120063804_714597552426467_1005387217391892756_o-1024x684.jpg)
Тренер АФФК “Суми” Ярослав Пєсоцький підбив підсумки передсезонного турніру АФС, де наша команда здобула три перемоги і стала тріумфатором змагань.
“Ми задоволені рівнем турніру загалом і суперниками, з якими довелося зіграти. Ми отримали ті навантаження, яких і потребували. Як ми зазначали до змагань, основну ставку робили на тих гравців, які в регулярному чемпіонаті отримували менше ігрового часу. Загалом, тренерський штаб задоволений тим, як усі наші гравці відіграли. Я дякую їм за професіоналізм. Звісно, прикро, що пропустили відразу п’ять м’ячів. Вважаємо, що це забагато для такого турніру. Будемо робити висновки, це точно. Попереду у нас два вихідних, а надалі тижневий цикл підготовки до матчу з “Енергією”. Налаштовуємося наразі на першу домашню перемогу. Прикро, що у першому ж матчі Заволовий отримав травму. Кого вважаю кращим? Кефа, Василь дуже сильно провів турнір”, – заявив Пєсоцький.
Про дату і час матчу з “Енергією” ми повідомимо пізніше.