Всеукраїнський фінал АФЛУ. Вища ліга. “Агросвіт” зіграє за третє місце

У першому півфінальному матчі Вищої ліги Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України “Агросвіт” за рівної гри поступився команді «Helpix» із Хмельницького. Завершивши перший тайм нульовою нічиєю, по перерві рижівці пропустили першими, але майже одразу Агіл Велієв відновив паритет у рахунку. Як часто буває у подібних випадках, долю поєдинку вирішили прикрі помилки у простих епізодах. Пропустивши ще два м’ячі, підопічні Максима Мисловського спробували зіграти у п’ять польових, але були покарані голом у порожні ворота.

О 15:00 “Агросвіт” зіграє за “бронзу” з командою, яка поступиться у другому півфінальному матчі «INTER» (Київ) — «Все для даху» (Первомайськ). Посилання на прямі трансляції ігор можна знайти тут.

«Агросвіт» (Рижівка) — «Helpix» (Хмельницький) 1:4 (0:0)

Голи: Велієв – Богославський, Приян (2), Побережник

Попередження: Мисловський