Визначились півфінальні пари першості Сумської області з футзалу «Північний регіон» 2019/2020.

На вихідних були зіграні матчі чвертьфінальної стадії першості Сумської області з футзалу «Північний регіон» 2019/2020.

Один з фаворитів турніру “Десна” (Очкине) не справився в серії післяматчевих пенальті з “ДЮСШ-Велетень” (Глухів). За 3 хвилини до кінця матчу глухів’яни вели в рахунку 4-2, але колектив з С-Буди проявили волю до перемоги та зрівняв рахунок.
“Десна” (Очкине, С-Будський р-н) 4-4 (п. 3-4) “ДЮСШ-Велетень” (Глухів)

В другому матчі ігрового дня місцева “Фортуна” без проблем розібралась з командою ФК “Дружба”
“Фортуна” (Шостка) 6-1 ФК “Дружба” (Дружба, Ямпільський р-н)

В чвертьфінальній стадії в напруженій боротьбі шосткинський “Імпульс” мінімальною різницею переміг “Діброву” з кролеветчини. На 4 хвилині першого тайму містяни вели в рахунку 2-0, але дубов’яни до 10-ї хвилини зрівняли рахунок.
Переможця визначив один забитий гол другого тайму.
“Імпульс” (Шостка) 3-2 “Діброва” (Дубовичі)

Камбек у виконанні колективу “В/Ч № 3022”. В останній п’ятихвилинці основного часу армійці відквитали 2 м’ячі. Спочатку Жульєв Євгеній влучним пострілом пробив захист ображіївців, та за 4 секунди до фінальної сирени, голкіпер силовиків підключився до атаки своєї команди, та зрівняв рахунок. В серії післяматчевих пенальті силовики вирвали перемогу.
“Військова частина №3022” 3-3 (п. 2-0) “Колос” (Ображіївка, Шосткинський р-н)