Визначено кращих гравців листопада
За підсумками голосування проведеним Асоціацією футзалу Сумщини серед представників команд Gold Division кращим гравцем попереднього місяця визнано Дмитра Ігумнова з результатом 9 голосів. Другу та третю позицію поділили Андрій Нелін з команди Спартак та Артем Атаманюк з 4-ма голосами кожен. Наразі, після 3-го туру Дмитро, також, одноосібно очолює гонку бомбардирів зимового чемпіонату АФС з результатом у 8 м’ячів.
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/76940274_513227309263907_4206066399300288512_o.jpg)
А ось кращим гравцем місяця серед команд Silver Division оргкомітетом АФС було однозначно обрано Мигаля Максима. Можно з впевненістю сказати, що саме дякуючи його стабільній грі як в обороні, так і в нападі ( 8 забитих голів в 3-х матчах) команда «Оріон» знаходиться серед лідерів Silver Division чемпіоната Сум.
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/78611684_529092261010745_2286774526945525760_o.jpg)
Прес-служба АФС