Вітаємо з Великоднем!
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/easter-1024x684.jpg)
Асоціація футзалу Сумщини щиро вітає усіх гравців, тренерів та вболівальників з Великоднем! Щиро бажаємо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів!
Асоціація футзалу Сумщини щиро вітає усіх гравців, тренерів та вболівальників з Великоднем! Щиро бажаємо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів!