Вітаємо, Анатолію Павловичу!
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/CnkQ58-uUDg.jpg)
Також сьогодні святкує день народження Анатолій Павлович Куренсков – людина, яка впродовж багатьох років залишалася активним учасником футзального життя нашого міста, а вже зараз стала повправним членом команди АФС.
Від імені усього колективу Асоціації футзалу Сумщини вітаємо Анатолія Павловича та бажаємо йому міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, сімейного благополуччя та достатку!