Вища ліга. Є перша перемога “Спартака”
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/129755340_782115442375091_6520112080960332342_o-1024x683.jpg)
У сьогоднішньому перенесеному матчі п’ятого туру Вищої ліги зимового чемпіонату АФС сумський “Спартак” сенсаційно переграв «BROCAR-STAR PEPPERS», і тим самим завдав серйозного удару по медальних амбіціях “перців”. Ця перемога стала для “спартаківців” першою у цьому сезоні, з чим ми їх і вітаємо! Ну а підопічні Валерія Карацюба поки ще зберегли за собою третю сходинку у турнірній таблиці, але вже у неділю їх може наздогнати “Сервіс Люкс”, який має гру у запасі.
«Спартак» — «BROCAR-STAR PEPPERS» 5:4 (1:1)
Голи: Ретушняк (25, 36), Олешко (29, 31), Коломоєць (43) – Роман (13), Піскун (28), Будко (34), Карацюба (50)
Попередження: Коломоєць (13), Нелін (50) – Піскун (43), Нікіфоров (49)