Вища ліга АФС. “Громада «Попівська сільська рада» дотисла “Сервіс Люкс”
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/127887693_773548706565098_8792470539210410461_n-1.jpg)
У єдиному суботньому поєдинку Вищої ліги зимового чемпіонату АФС “Громада «Попівська сільська рада» здобула переконливу за рахунком, але не таку просту за своєю сутністю, перемогу над “Сервіс Люкс”. Усі три м’ячі у ворота “перевізників” команда Едуарда Ожога забила вже після перерви.
“Громада «Попівська сільська рада» – “Сервіс Люкс” 3:0 (0:0)
Голи: Гуц (35), Риженко (44), Дяковський (45)
Попередження: Калашнік (20), Супрун (23), Грищенко (42), Пасько (44) (усі – “Сервіс Люкс”)