Асоціація футзалу Сумщини

Відбулися матчі першого відбіркового етапу чемпіонату України серед дівочих команд 2007/2008 р.н.

Пропонуємо вашій увазі положення команд у групах відбіркового етапу чемпіонату України серед дівочих команд 2007/2008 р.н. за підсумками матчів, які відбулися минулого тижня.

Група А (Чернігів)

1. ДЮСШ №25 (Київ) – 12 очок
2. СДЮШОР «Юність» (Чернігів) – 9 очок
3. ДЮСШ (Бердичів) – 4 очки  
4. ДЮСШ «Красилівка» (Броварський р-н) – 3 очки  
5. «Кристал» (Линовицька ОТГ) – 1 очко

Група С (Черкаси)

1. КДЮСШ «Дніпро-1» (Черкаси) – 15 очок
2. ДЮСШ «Таврія» (Нова Каховка) – 12 очок
3. ДЮСШ «Жайвір» (Шпола) – 9 очок
4. «Еліт-Сугатинка» (Тростянецька ОТГ) – 6 очок
5. «Вікторія» (Катеринопіль) – 3 очки
6. «Мрія-2006» (Ананьїв) – 3 очки

Група Е (Кобеляки)

1. «Дніпро-1»-ДЮСШ №7 (Дніпро) – 9 очок
2. ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава) – 7 очок
3. «Металург» (Запоріжжя) – 6 очок
4. ДЮСШ «Синельникове» (Синельникове) – 4 очки
5. «Лідер» (Кобеляки) – 3 очки

Група F (Конотоп)

1. КДЮСШ «Олімп» (Славутич) – 9 очок
2. ДЮСШ М. Маміашвілі (Конотоп) – 6 очок
3. ДЮСШ «Волна-Тесла-2» (Харків) – 3 очки
4. ДЮСШ ФЦ «Барса» (Суми) – 0 очок

Група G (Володимир-Волинський)

1. «Ладомир-1» (Володимир-Волинський) – 12 очок
2. ФК «Вінниця» (Вінниця) – 9 очок
3. «Ладомир-2» (Володимир-Волинський) – 6 очок
4. ДЮСШ «Маневичі» (Маневичі) – 3 очки
5. ДЮСШ «Костопіль» (Костопіль) – 0 очок

Боротьба у ще трьох групах триватиме з 1 по 9 листопада.

Група В (Харків)

1. «Атлет» (Борова)
2. «Житлобуд-1» (Харків)
3. ДЮСШ «Багіра» (Лиман)   
4. «Олімпік» (Балаклія)

Група D (Івано-Франківськ)

1. ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
2. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса)
3. ДЮСШ №1 (Хмельницький)   
4. ДЮСШ (Косів)
5. ЖФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
6. «Крупецький ліцей» (Хмельницька обл.)   
7. Яблунівська ДЮСШ (Яблунівська ОТГ)

Група Н (Івано-Франківськ)

1. Арцизька ДЮСШ (Арциз)
2. СДЮШОР «Чорноморець» (Одеса)
3. Маяківська ДЮСШ (Маяки)   
4. Бородинська ДЮСШ (Бородино)
5. АМК-ДЮСШ (Арциз)

Відзначимо, що до другого відбіркового етапу кваліфікуються команди, які посядуть перші та другі місця у групах, а також чотири найкращих учасники, які фінішують третіми.

Пресслужба Асоціації футзалу України

Обсуждение закрыто.