Асоціація футзалу Сумщини

Відбулася позачергова конференція з питання реорганізації ГО «Асоціація футзалу України»

У Києві пройшла позачергова конференція Асоціації футзалу України. 

Участь у заході взяли представники (делегати) від усіх членів АФУ, окрім АФКУ «Екстра-Ліга», Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та Асоціація міні-футболу Івано-Франківської області, які не надали власних протоколів про обрання делегатів.

За рекомендацією юридичного департаменту УАФ на порядку денному позачергової конференції АФУ розглядалося лише одне питання: запуск реорганізації громадської організації «Асоціація футзалу України» у громадську спілку.

За наслідками конференції делегати прийняли рішення про реорганізацію АФУ шляхом її перетворення з ГО у ГС у відповідності до вимог чинного законодавства щодо діяльності громадських об’єднань. Після закінчення двомісячного терміну для заявлення кредитних вимог організаційно-правова форма Асоціації футзалу України буде змінена шляхом її перетворення у нову юридичну особу.

Після закриття позачергової конференції з делегатами/керівниками регіональних асоціацій футзалу була проведена робоча нарада з питань проведення всеукраїнських етапів чемпіонату України серед команд Другої ліги, Аматорської футзальної ліги України та реєстрації гравців у базі даних УАФ.

Асоціація футзалу України

Коментарі закриті.