Асоціація футзалу Сумщини

Відбулася нарада керівництва АФУ та потенційних учасників Першої ліги

Сьогодні у Будинку футболу УАФ відбулася робоча нарада керівництва Асоціації футзалу України з представниками потенційних команд-учасниць чемпіонату України з футзалу серед команд Першої Ліги сезону 2021/2022.

Під час зустрічі були розглянути питання щодо старту, формату, термінів та системи проведення чемпіонату, а також медійної та маркетингової складової змагань.

Учасники погодили проведення розіграшу чемпіонату за зональним принципом на першому етапі. Команди будуть поділені на дві групи: західну та центрально-східну.

У регулярному чемпіонаті учасники зіграють у три кола. Чотири найкращих команди з кожної зони потраплять до стадії плей-офф, де на них очікуватимуть чвертьфінальні (серія до двох перемог), півфінальні (серія до двох перемог) та фінальні серії матчів (золота серія – до трьох, а бронзова – до двох перемог).

Старт змагань заплановано на 16 жовтня. Також учасники обговорили питання наявності обов’язкової онлайн-трансляції домашніх матчів, організації медійної та маркетингової складової, а також питання потенційного титульного партнерства Першої ліги.

Фінальна дата письмового підтвердження участі у чемпіонаті – 25 вересня.

Асоціація футзалу України

Коментарі закриті.