Асоціація футзалу Сумщини

В Недригайлові відбувся перший відбірковий етап Чемпіонату області з футзалу

6 січня 2019 року в спортивній залі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбувся перший відбірковий етап Чемпіонату області по футзалу, участь в якому прийняли сім команд Недригайлівського району: Недригайлівське ВПУ, Олімпік (Недригайлів), Атлант (Недригайлів), Спарта (Недригайлів), Яблонець (Недригайлів), Коровинці, Вільшана.

Згідно жеребкування, команди було розділено на дві групи. Дві кращі команди груп виходили до півфіналу турніру.

Переможцем першого етапу Чемпіонату області з футзалу стала команда Яблонець, яка в фіналі перемогла Олімпік з рахунком 6:3. І саме ці дві команди пройшли до наступного етапу змагань, які відбудуться в лютому місяці в м. Ромни.

Склад команди Яблонець: Тимченко Ігор, Курило Владислав, Омельченко Віталій, Жидовець Валентин, Яременко Олександр. До речі, всі вони є недавніми випускниками Недригайлівського ВПУ.

Також відзначимо, що згідно регламенту, команди, які пройшли в наступний етап мають право залучати гравців з колективів, які виступали в цьому ж відбірковому етапі. Аналогічна схема буда застосована в розіграші Кубка регіонів Сумської області.

Підсумкові результати виглядають так:

 

Окрему подяку, за проведення першого відбіркового етапу, Асоціація футзала Сумщини висловлює Олександру Ковалю, який безпосередньо займався орагнізацією і проведенням даного змагання!

Пресс-служба АФС

Обсуждение закрыто.