«Ураган» здобуває першу перемогу в елітному раунді Ліги чемпіонів + ВІДЕО

Український клуб у неймовірному матчі переграє іспанський «Леванте» та виходить на першу сходинку у групі D.

Кожен з суперників прагнув розпочати свій шлях елітним раундом з перемоги, що призвело до постійних змін лідера. Забивати команди почали у середині першого тайму. Толра вивів іспанців вперед. Втім, українці відповіли аж двічі. Спочатку Коваль, а потім – Абакшин втілили свої нагоди у голи й дозволили «драконам» піти на перерву в якості лідерів.

Після відпочинку Толра завдяки швидкому голу оформив дубль, а Арача у середині тайму знову подарував «Леванте» мінімальний гандикап.

Втім, підопічні Максима Павленка витримали удар. Спочатку Коваль оформив дубль й зробив рахунок рівним. Потім свій другий гол забив Абакшин, а встановив фінальний рахунок у зустрічі Фаренюк.

Тож, 5:3 – чемпіон України долає віце-чемпіона Іспанії. Завтра о 22:30 «Ураган» проведе свій другий матч у рамках елітного раунду. Суперником івано-франкіців стане лісабонська «Бенфіка».

«Леванте» (Іспанія) – «Ураган» (Україна) – 3:5 (1:2)