У Краснопіллі визначили кращих школярів-футзалістів

24 січня у спортивному залі Палацу культури Краснопільської селищної ради відбувся І етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради.

У змаганнях взяли участь 6 команд закладів освіти Краснопільської селищної ради, а саме: Самотоївської та Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Осоївського НВК, Краснопільської гімназії та 2 команди Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вікова категорія учасників команд – U11 (не старші 11 років, 2007-2008 р.н.).

Після запеклих відбіркових ігор у фінал змагань вийшли дві команди Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де з рахунком 4:3 перемогу здобула команда друга команда школи. Третє місце посіла команда – Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка перемогла команду Краснопільської гімназії.

Команда-переможець та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками відділу освіти Краснопільської селищної ради.