У п’ятницю відбудеться зібрання представників команд
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/244599648_1022930241806275_8789584456875346435_n-1024x586.jpg)
У п’ятницю, 29 жовтня, о 13:00 на стадіоні “Ювілейний” відбудеться зібрання представників команд, які виявили бажання взяти участь у зимовому чемпіонаті АФС. У ході цього заходу планується обговорити основні організаційні питання, які стосються проведення змагань. Серед головних тем:
- – оформлення та подача заявок;
- – строки проведення чемпіонату;
- – поділ команд на ліги;
- – питання карантинних заходів (вакцинація, тестування, тощо).
Для уникнення зайвих непорозумінь вже по ходу сезону, звертаємося з проханням до кожної команди делегувати від себе відповідальну особу. Разом з тим, враховуючи складну епідеміологічну ситуацію у нашому регіоні, наголошуємо на важливості дотримання усіх протиепідемічних заходів (дотримання соціальної дистанції, користування засобами індивідуального захисту, тощо)