Суперліга АФС. Валіївський “Спартак” залишається у медальних перегонах
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/142808027_812071309379504_2867336988119281248_n.jpg)
У стартовому матчі четвертого туру Суперліги зимового чемпіонату АФС валіївці з рахунком 4:2 обіграли “CompService”. Після цієї гри “Спартак” наздогнав за кількістю набраних очок “Агросвіт” та “Lex VSK-СумБуд”, які наразі посідають друге та третє місця відповідно. Ну а вже завтра ці дві команди зійдуться в очному поєдинку.
“Спартак” (Валіївка) – “CompService” 4:2 (3:1)
Голи: Чугай (3), Пимоненко (12), Левченко (25), Гученко (35, пен.) – Маценко (18, 39)
Попередження: Шевкунов (16), Смоляк (47) – Тюрін (34)