Сумські арбітри використовують на практиці новітні технології
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/239967611_930544554198845_4193177622839339460_n-1024x683.jpg)
Приблизно два тижні тому ми публікували інформацію з офіційного сайту Асоціації футзалу України щодо проведення у Києві навчально-тренувальних зборів футзальних арбітрів, у яких узяли участь і представники суддівського складу АФС: Марія Мисловська, Олександр Єлшанський та Андрій Савельєв. Там арбітри пройшли кілька етапів тестування (теоретичне тестування, відеотести та фітнес-тест ФІФА), а також були ознайомлені з деякими інноваціями у суддівстві футзальних матчів. Зокрема, як відомо, одним із нововведень у новому сезоні Екстра-ліги чемпіонату України стане використання системи відеоповторів і спеціальної гарнітури для зв’язку між арбітрами у ході гри. Щоб краще закріпити отриману інформацію на практиці, наші арбітри провели кілька ігор Літнього чемпіонату АФС, а також вирішальний матч Літнього кубка Сумської області з використанням вищезгаданої гарнітури.
На завершення хотілося б побажати Марії, Олександрові та Андрію вдалого сезону, успішних матчів та найвищих оцінок! Ми у вас віримо!