“Суми” зіграли внічию з “Соколом”

АФФК “Суми” в перенесеному матчі 17-го туру Parimatch Екстра-ліги на виїзді зіграли внічию з “Соколом” – 3:3.

Господарі вийшли вперед уже на шостій хвилині, після розіграшу стандарту відзначився Микола Сохорук. Здалося, це додало сил команді Ярослава Пєсоцького, і за три хвилини гості забили три м’ячі. Спочатку Арсеній Гурєєв після кутового вігнав м’яч у праву дев’ятку, а далі Віталій Катеринін та Ясін Ессаргіні почергово розбиралися перед чужими воротами.

На жаль, утримати перевагу в два голи до перерви “Суми” не змогли. Андрій Хамдамов скористався відскоком та з близької відстані пробив Сіріцького – 3:2.

Уже на початку другої половини Олег Гуцуляк встановив остаточний рахунок, хоча у команд було ще багато шансів забити. Зокрема, Віталій Катеринін не реалізував дабл-пенальті.

Після цієї гри “Суми” залишилися на восьмому місці у турнірній таблиці з 10 очками, у соперника сім балів.

“Сокіл” – “Суми” – 3:3

“Сокіл”: Бабенко – Подлюк, Хамдамов, Боднар, Донець, Первєєв, Сохорук, Гуцуляк, Татуляк, Орган – Шевченко, Чайка.

“Суми”: Сіріцький – Ессаргіні, Гурєєв, Волков, Нагорний, Бакляк, Катеринін, Бабинін, Власенко, Сметаненко, Пимоненко, Расторгуєв – Балухта, Пєтухов.

Голи: Сохорук, 4, Хамдамов, 14, Гуцуляк, 21 – Гурєєв, 7, Катеринін, 8, Ессаргіні, 9.

Попередження: Сохорук, 9, Хамдамов, 10, Подлюк, 14, Боднар, 18, Донець, 24, Первєєв, 26 – Волков, 20

На 31-й хвилині Віталій Катеринін не реалізував дабл-пенальті (воротар)