“Суми” здобули вольову перемогу над “Рятувальником”
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/yzobrazhenye_viber_2021-10-22_21-18-33-806-1024x683.jpg)
У п’ятницю “Суми” в рамках підготовки до матчу-відповіді 1/8 фіналу Parimatch Кубку України проти донецького “Inter” зіграли другу контрольну гру. Суперником команди Ярослава Пєсоцького став представник Першої ліги – роменський “Рятувальник”.
Гра завершилася перемогою сумської команди з рахунком 6:4, причому на початку другого тайму гості вели з перевагою в чотири м’ячі. Точними ударама у “Сум” відзначилися Ясін Ессаргіні, Олександр Сметаненко, Арсеній Гурєєв, Олександр Сіріцький та двічі Едуард Нагорний.
Попередньо кубкова гра має відбутися наступної п’ятниці у спорткомплексі СКА. Перша зустріч у Сумах завершилася перемогою гостей з рахунком 2:4.