“Суми” вдома поступилися лідеру сезона

АФФК “Суми” у матчі 14-го туру чемпіонату України вдома поступилися “Продексіму” – 0:4.

Ще у першому таймі сумчани пропустили три м’ячі. Микола Білоцерківець уже на першій хвилині вивів віце-чемпіона вперед, потім Даніель з носка розстріляв ворота Євгена Балухти, а на 15-й хвилині Денис Зеленкевич не зміг перехопити простріл і надіслав м’яч у власні ворота.

Після перерви “Продексім” мав ще багато можливостей збільшити перевагу, але забити вдалося лише Клаудіньо. Команда Ярослава Пєсоцького в кінці шість хвилин грала з п’ятим польовим, але навіть гол престижу забити не змогла.

Після цієї перемоги херсонці закріпилися на першому місці з 34 очками, “Суми” продовжують з 9 балами бути на восьмій сходинці.

АФФК “Суми” – “Продексім” – 0:4

“Суми”: Балухта – Ігумнов, Бакляк, Зеленкевич, Власенко, Б. Сметаненко, Кефа, Нагорний, Волков, Ессаргіні, Гурєєв – Сітнер, Пєтухов.

“Продексім”: Ципун (Савенко) – Клаудіньо, Даніель, Білоцерківець, Бессалов, Корсун, Моспан, Зварич, Малишко, Кравцов, Королишин, Сорокін – Козлов.

Голи: Білоцерківець, 1, Даніель, 4, Зеленкевич, 15 (у власні ворота), Клаудіньо, 24.

Попередження: Кефа, 9, Нагорний, 26 – Зварич, 2, Королишин, 19.