“Суми” провели контрольний матч із “Сумихімпромом-СДПУ”

У середу у рамках підготовки до перенесеного матчу Екстра-ліги проти хмельницького “Соколу” “Суми” зіграли контрольний матч із представником Вищої ліги Зимового чемпіонату АФС – “Сумихімпромом-СДПУ”.

Зустріч завершилася перемогою “Сум” – 2:1, голами відзначилися Ярослав Сметаненко та Антон Власенко.

Як повідомив головний тренер команди Ярослав Пєсоцький, процесом роботи він задоволений. За домовленістю сторін було зіграно три тайми по 20 хвилин. По тайму зіграли усі три голкіпери – Сітнер, Балухта та Пєтухов, а також була максимальна ротація польових гравців. Під час другого тайму пошкодження отримав Юрій Пимоненко, але уже в четвер він займався в основній групі.

У суботу, 22 січня, у Хмельницькому “Суми” зіграють перенесену гру 17-го туру Parimatch Екстра-ліги. Матч розпочнеться о 12 годині, посилання на онлайн-трансляцію зустрічі буде опубліковане пізніше.