“Суми” продовжують підготовку до кубкового матчу

“Суми” в стінах Сумського державного університету ім. Макаренка продовжуть підготовку до матчу-відповіді 1/8 фіналу Parimatch Кубку України проти донецького “Inter”. Попередньо гра має відбутися наступної п’ятниці у спорткомплексі СКА. Перша зустріч у Сумах завершилася перемогою гостей з рахунком 2:4.

У середу команда Ярослава Пєсоцького провела черговий контрольний матч із представником Вищої ліги АФС – “Сумихімпромом-СДПУ”.

Суперники провели два тайми по 30 хвилин, і матч завершився перемогою “Сум” – 4:2. Точними ударами відзначилися Расторгуєв, Нагорний, Волков та Гурєєв. Через різні причини гру пропускали Ессаргіні та брати Сметаненки. Усі троє мають повернутися у загальну групу найближчим часом.

Також у планах команди провести контрольну зустріч з представником Першої ліги чемпіонату України – роменським “Рятувальником”.