“Суми” припиняють боротьбу за Кубок України

АФФК “Суми” у матчі-відповіді 1/8 фіналу Parimatch Кубку України на виїзді поступилися “Inter” – 2:3.

Донеччани уже по ходу першого тайму вели в рахунку з різницею в три м’ячі. Дублем відзначився Денис Сандецький, ще один гол на рахунку Дениса Хруля.

Після перерви сумчани зусиллями Арсенія Гурєєва та Сергія Бабиніна відквитала два голи, але на більше не спромоглись. Таким чином, ця стадія стала останньою для команди Ярослава Пєсоцького. Нагадаємо, гра в Сумах завершилась перемогою гостей – 4:2.

“Inter” – АФФК “Суми” – 3:2
“Inter”: Максименко – Колесніков, Сандецький, Заворотний, Хруль, Анцибор, Борсук, Кефа, Кодацький – Удовіченко.
“Суми”: Сіріцький – Волков, Гурєєв, Власенко, Сметаненко, Расторгуєв, Бакляк, Нагорний, Бабинін, Пимоненко – Пєтухов.
Голи: Сандецький, 2, 8, Хруль, 16 – Гурєєв, 23, Бабинін, 31
Попередження: Кефа, 2 – Сметаненко, 10, Волков, 40