“Суми” поступилися “Кардиналу-Рівнестандарту” на виїзді

АФФК “Суми” у матчі 13-го туру Parimatch Екстра-ліги на виїзді поступилися “Кардиналу-Рівнестандарту” – 1:3.

На перерву команди пішли за рахунку 3:0. Дублем відзначився Михайло Волянюк, який спочатку скористався помилкою в обороні, а потім перекинув Балухту. Ще один м’яч забив Максим Малиновский.

Після перерви сумчани один м’яч відіграли завдяки Арсену Гурєєву, якому вдався хороший дальній удар. Після цієї поразки “Суми” залишаться на восьмому місці у турнірній таблиці з 9 очками.

“Кардинал-Рівнестандарт” – “Суми” – 3:1

“Кардинал-Рівнестандарт”: Бакинський – Новак, Малиновський, Волянюк, Бондар, Фетько, Горпинич, Рибіцький, Кравчук, Скибчик – Родновський.

“Суми”: Балухта (Пєтухов) – Бакляк, Нагорний, Кефа, Зеленський, Зеленкеви, Ігумнов, Власенко, Ессаргіні, Волков, Сметаненко, Гурєєв.

Голи: Волянюк, 2, 19, Малиновський, 8 – Гурєєв, 25.

Попередження: Зеленський, 12, Сметаненко, 13, Гурєєв, 37.