“Суми” на виїзді декласують “Ураган”!

У матчі 7-го туру Екстра-ліги наша команда на виїзді перемегає одного із грандів українського футзалу – івано-франківський “Ураган” (3:2).

Підопічні Івана Скіцка першими забили. Після розіграшу стандарту Денис Зеленкевич на 16-й хвилині пробив низом точно в правий кут. Ще до перерви господарі зрівняли рахунок. Віталій Радевич вийвився першим на добиванні після дальнього удару і в дотик пробив під Сітнером.

Протягом другого тайму “Суми” більше захищалися. Розв’язка гри вийшла дуже драматичною. На 39-й хвилині “дракони” пішли з п’ятим польовим, і Сергій Коваль після затяжної комбінації добив м’яч у пусті ворота. Іван Скіцко відразу відповів своєю грою вп’ятьох, і Василь Кефа справа потужно пробив дальній верхній кут.

Здавалося, матч так і закінчиться 2:2, однак господарі самі подарували наш шанс. Кордоба, який грав знову п’ятим польовим, забрав м’яч в руки після пасу свого гравця. Розіграш вільного удару – і Роман Зеленський за 7 секунд до сирени приніс перемогу сумчанам.

“Ураган” – АФФК “Суми” – 2:3

“Ураган”: Кардаш – Онуфрак, Радевич, Кордоба, Коваль, Лебідь, Дичук, Шеремета, Коробка, Завертанний, Сенюк, Масевич, Абакшин – Колток.

“Суми”: Сітнер – Сметаненко, Катеринін, Гурєєв, Зеленкевич, Ессаргіні, Зеленський, Кефа, Цілик, Острога, Байцур – Пєтухов.

Голи: Радевич, 19, Коваль, 40 – Зеленкевич, 16, Кефа, 40, Зеленський, 40.

Попередження: Коваль, 25 – Цілик, 18.