Асоціація футзалу Сумщини

«СумДУ» — володар Кубку з футзалу проти расової дискримінації

У Києві пройшли Всеукраїнські змагання з футзалу серед студентів, присвячені Міжнародному дню боротьби за ліквідацію расової дискримінації.

У спорткомплексі Київського національного торговельно-економічного університету визначились переможці та призери нового турніру. Відзначимо, що у складі кожної команди не менше половини гравців — студенти-іноземці, які навчаються в Україні.

У першому півфіналі команда «Київського національного університету будівництва i архітектури» розгромила суперників із «Сумського національного аграрного університету» із рахунком 5:1.

Земляки «аграріїв» із «Сумського державного університету» не стали повторювати їхню долю на турнірі. І хоча їм не вдалося обіграти «Київський національний торгівельно-економічний університет» (гра завершилася з рахунком 4:4), але «СумДУ» пройшов у фінал завдяки тому, що у складі СумДУ, було більше студентів-іноземців. Згідно регламенту, саме ця команда продовжила боротьбу за перемогу в турнірі.

Розгром киян із «КНТЕУ» забезпечив перемогу вдруге поспіль «СумДУ»! 3:1 у першій, та ще 2:0 у другій частині гри — результат фіналу.

Прес-служба ВФАС

Обсуждение закрыто.