Сіріцький та Пархоменко поповнили склад АФФК “Суми”
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-21_17-39-12-655.jpg)
АФФК “Суми” продовджує працювати на трансферному ринку. Напередодні гри з “Соколом” склад сумської команди поповнив голкіпер Олександр Сіріцький, який буде виступати в оренді із “ХІТа” до кінця нинішнього сезону.
Сіріцький уже раніше захищав кольори “Сум”, звідки і перебрався до столичної команди. Також у нього в активі виступи в Екстра-лізі за “ІнБев-НПУ” та “Кардинал-Рівне”. Воротар зможе допомогти команді у суботній грі з “Соколом”.
Другим новачком “Сум” став універсал Олексій Пархоменко, який раніше грав за аматорські колективи Асоціації футзалу Сумщини – “Compservice” та “Lex VSK”.