Шосткинські нацгвардійці стали переможцями чемпіонату України з футзалу
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/242076294_830622084320132_7923868831432816840_n-1024x768.jpg)
Цьогоріч переможцями чемпіонату Національної гвардії України з футзалу в другій групі стала збірна команда військової частини 3022, повідомляє фейсбук-сторінка організації. Військовослужбовці нашої збірної продемонстрували неабияку наполегливість, спритність, майстерність та волю до перемоги.
Командир полку в урочистій обстановці привітав команду та побажав нових перемог у майбутніх змаганнях.