“Сервіс Люкс” зробив важливий крок назустріч чемпіонству

У понеділок було зіграно два матчі передостаннього туру у Вищій лізі Літнього чемпіонату АФС. Як щодо Сумиоблненерго, то з турнірної точки зору вирішувала лише підсумкове місце, яке посяде команда, то для Lex VSK ще продовжувалась боротьба за нагороди. Першими рахунок відкрили енергетики. Але підопічні Шепеля недовго відставали і до перерви зуміли тричі відзначитись. А ось після перерви м’яч побував у воротах Олександра Холоши один раз, натомість Шаміль Абдулаєв тричі виймав шкіряного з сітки власних воріт. Бойова нічия, яка ламає навіть примарні шанси Лексу на нагороди літньої першості.
Сумиобленерго – Lex VSK (1:3) 4:4.
Голи: Черток (4), Білоненко (36,50), Параконний (45 даблПен.) – Ханюков (12,26), Борищик (18), Пархоменко (20).
Попередження: Холоша – Півненко.
А ось наступну зустріч можна охрестити чемпіонською. Адже колективи ще не знали гіркоти поразки. Мова йде про Ощадбанк та Сервіс Люкс. За рівної гри у першому таймі на перерву команди пішли за мінімальної переваги банкірів 2:1. А ось у другому таймі чемпіонські амбіції перевізників були більш яскраво виражні, і команда влаштувала осаду воріт Пєтухова. Так Сервісу вдалося зрівняти рахунок а за хвилину до фінальної сирени вийти уперед. Тепер в разі втрати 3х очок у останньому турі Сервіс Люксом і перемоги Ощадбанку то долю Прешого місця вирішуватиме Золотий матч.
Ощадбанк – Сервіс Люкс 2:3 (2:1)

Голи: Удодік (3), Прощенко (17) – Завгородній (20), Новіков (44,49).
Попередження: Удодік, Прощенко – Яценко.