“Рятувальник” відбирає очки у лідера підгрупи
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/143459840_812069706046331_429106202491906148_n.jpg)
Роменський “Рятувальник”, продемонструвавши доволі переконливу гру, зіграв на виїзді унічию з лідером східної групи та одним з фаворитів Першої ліги загалом – київським клубом “SkyUp”, який до цього очок не втрачав. Єдиний гол у складі нашої команди записав на свій рахунок Антон Кончаков.
“SkyUp” (Київ) – “Рятувальник” (Ромни) 1:1 (1:0)
Голи: Чеберяк (10) – Кончаков (36)