“Рятувальник” (Ромни) – “Черкасиобленерго” (Черкаси). Пряма трансляція
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/167187157_846655422587759_8945600621988110554_n-1024x682.jpg)
У суботу, 22 січня, роменський “Рятувальник” у рамках восьмого туру чемпіонату України серед команд групи Схід Першої ліги прийматиме на майданчику спорткомплексу Інституту фізкультури СДПУ ім.А.С.Макаренка “Черкасиобленерго”. Початок гри о 16:30.
Станом на зараз, підопічні Ігора Салівона, зігравши на одну гру більше, випереджають свого суперника на три очки. Нагадаємо, що у першому колі суперники зіграли у Черкасах унічию – 3:3. Голами у складі наших земляків відзначилися Станіслав Носок, Андрій Дрога та Антон Кончаков.
Також відзначимо, що учора, у першому поєдинку восьмого туру, столичний “SkyUp” сенсаційно поступився на своєму майданчику команді “Comfort Life” з Бучі – 3:6.