Привітали тренера
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/135190302_704314047123282_7847017552584647755_n-1024x811.jpg)
Сьогодні, на наступний день після самого Дня народження, по старій добрій традиції у спортивному комплексі Інституту фізкультури СДПУ ім. А.С.Макаренка зібралися вихованці Володимира Гладова різних поколінь, аби привітати свого тренера зі святом. Цього разу на заході був присутній і воротар футбольного клубу “Рух” (Львів) Олександр Бандура. Крім спілкування у колі друзів та слів привітань на адресу Володимира Васильовича, ці зустрічі зазвичай не обходяться й без того, що усіх присутніх об’єднує – безпосередньо гри у футзал. Так було і цього разу. Присутні розділилися на дві команди: “помаранчеві” (старше покоління) та “зелені” (молодші вихованці), та розіграли три імпровізовані турніри. Зрозуміло, що поділ на команди був доволі умовним. “Чемпіонат” з рахунком 13:8 виграли “зелені”, “Кубок” завершився перемогою “помаранчевих” з рахунком 3:0, ну а у вирішальному “Суперкубку” знову тріумфували “зелені” – 1:0.
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/135640205_218717303086059_647109430943307499_n-1024x748.jpg)
Бажаємо, щоб подібні зустрічі і надалі збирали якомога більше вихованців нашого поважного тренера, ну а самому Володимиру Васильовичу – здоров’я та натхнення для подальшої роботи!