Підсумки заключних ігор року у Першій лізі

Першими на майданчик вийшли лідери групи «В». Елітбуд, який до цієї зустрічі мав 100%-й показник зазнав першої поразки від Автомобіліста. З перших хвилин автомобілісти прибрав ініціативу до себе і вже на 16 хвилині, скориставшись помилкою Ткаченка, Лебединці вийшли уперед. Але до перерви будівельникам вдалось зрівняти рахунок. Після відпочинку натиск Автомобілісту не став меншим, чим і стало свідчення 4 забитих голи, на противагу 2 пропущеним. Таким чином різниця між першим і другим місцями скоротилась до 2 очок.

Елітбуд – Автомобіліст 3:5 (1:1).

Голи: Єрьоменко Р. (17, 48) – Свістюла Є. (16), Артеменко К. (26,28,39 а/г), Легкий М. (30), Білодід Я. (44).

Попередження: Єрьоменко (Елітбуд).

Вилучення: Єрьоменко (Друге попередження).

Після цього на майданчик вийшли аутсайдери цієї ж групи. Нарешті Локомотив заповнив пробіл у графі набраних очок. Правда лише одним балом, але досить важким. При досить рівному початку відкрили рахунок Валедіанс, але на перерву команди пішли за мінімальної переваги Ворожбянців. А ось другу половину виграли представники Валедіансу з таким же рахунком, тому у підсумку зафіксована нічия 3:3.

Валедіанс-Peroff – Локомотив(Ворожба) 3:3 (1:2).

Голи: Сень Л. (18), Гльоза В. (33), Аушев І. (49) – Зімін Д. (20,42), Дружченко Ан. (23).

Попередження: Замула, Сень, Вітер.

На 46 хвилині Зімін Дмитро (Валедіанс) не реалізував дабл-пенальті.