Підсумки першої гри 2-го туру групи «6» Другої ліги чемпіонату України.

В середу увечері в педуніверситеті був зіграний перший матч другого туру у шостій – сумській групі розіграшу чемпіонату України серед команд Другої ліги.

Команда ТріумфSigma приймала грізний Lex-VSK. Для всіх обізнаних у сумському футзалі – переможець пари з високою долею вірогідності був відомим. Самі ж «прокурори» прагнули набити якнайбільшу різницю. Сама гра розпочалася з масованих атак гравців Лексу, які на 5 хвилині вже відкрили рахунок, а за хвилину – його подвоїли. Захопившись масованістю атак, підопічні Шепеля пропустили контрвипад Тріумфу, де підопічним Козолупа вдалося відквитати один гол. До перерви глядачі побачили ще одне взяття воріт від гравців Lex-VSK. Після перерви  всі намагання «прокурорів» забити якомога більше увінчалися лише у два результативних постріли. Необхідно віддати належне гравцям ТріумфSigma, адже вони всімох гідно утримували тиск від однієї з найкращих команд Сумщини.

ТріумфSigma LexVSK 1:5. Спорткомплекс СДПУ (вул. Роменська, 87).  Кількість глядачів: 50.

Арбітри: Ігумнов О., Пєсоцький Я.. Хронометрист: Новіков М. Спостерігач арбітражу: Кірієвський С.

Тріумф-Sigma: Дяченко – Козолуп, Гурба, Крутов, Саєнко – Юрченко,  Альошин, Дунін.

Lex-VSK: Абдулаєв – Сайко, Борищик, Ханюков, Атаманюк – Захарченко, Гученко,Торба, Пархоменко, Шелест,Танчик, Білодід, Єлшанський.

Голи: Крутов (9) – Пархоменко(5), Шелест (6), Захарченко (17), Борищик (27), Торба(31).

Попередження: Білодід.

Про дату, час та місце проведення зустрічі між Технологією та Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 ми повідомимо трохи згодом.