Підсумки ігор вівторка у Першій лізі

Відкривали програму туру представники групи В. Локомотив номінально приймав Форзу. По результату першої половини можна з упевненістю сказати, що команди скучили за футзалом. 8 забитих м’ячів на двох, пенальті, дабл-пенальті, вилучення. Більш влучними були гравці Forza 3:5, але протягом тайму Локомотив весь час намагався наздогнати опонента, і двічі зрівнював рахунок. А ось у другому таймі команди забили лише по одному м’ячу.

Локомотив (Ворожба) – Forza 4:6 (3:5)

Голи: Шапошніков В. (5, 12) Дружченко Ан. (12), Зімін Д. (28) – Аль Джумайлі Д. (4, 21), Дрижов А. (8), Маруна А. (10, 35) П’ятаченко В, (23 пен.).

Вилучення: Мокренко (Локомотив)

На 25 хвилині  Чернець В. (Forza) не реалізував дабл-пенальті.

У групі А першою грою була зустріч Ніка та Натон. Двічі гравці Натону виходили уперед, але так само двічі гравці Ніки зрівнювали рахунок. А ось у другому таймі картина змінилась. Ніка отримала перевагу у два м’ячі, але втримати її не змогла, Натон зрівняв рахунок та вийшов уперед, зафіксувавши остаточний переможний для себе результат.

Ніка – Натон 4:5 (2:2)

Голи: Бондаренко О. (15, 26), Камінський Д. (19), Скітєйкін О. (32) – Федченко О. (6, 40, 44), Кобушко Ю. (15) Мироненко О. (50)