Перша ліга. Підсумки матчів понеділка

Першою грою Першої ліги літнього чемпіонату АФС волею жеребу знову звів Технологію та Гранум. На цей раз підопічні Даценка дали не аби який бій «технологам». Перевага у рахунку протягом матчу кілька разів переходила від однієї команди до іншої, про що свідчить виграний перший тайм Гранумом і підсумкова перемога Технології в один м’яч.

Технологія – Гранум 8:7 (3:4). Голи: Окопний (10,27), Петраков (15,35,36), Беліба (20), Головльов (28), Береговий (30) – Змисля (11,25), Бокач (17,48), Ступак (25), Бугай (33,35).

Попередження: Окопний, Загорулько (Техн.)

В наступному матчі Спартак був готовий заробити перші очки у Чемпіонаті і вийшов на гру не аби як налаштованим, і якби не фартовий забитий гол Компсервісу, то перший тайм мав би закінчитись сухою нічиєю. А ось у другому таймі темно-сині побігли відіграватись і нахапались голів, забивши лише двічі.

Compservice – Спартак 8:2 (1:0). Голи: Тюрін (20,34,37), Високос (30), Міщенко (42,50),  Ясько (48), Резнік (50) – Чугай (38), Олешко (42).

Попередження: Міщенко (Compservice)