Асоціація футзалу Сумщини

Перша ліга АФС. Анонс матчів 5 лютого

Все менше і менше часу залишається до завершення чемпіонату АФС у Першій лізі. Тому з кожним туром інтрига в боротьбі за медалі ще більше закручується. Якщо на вершині турнірної таблиці фаворит перегонів не змінний, то нижче команди міняються місцями ледь не кожного вікенду. 12-ий тур запланований на цю суботу, 5 січня. Цих вихідних мали відпочивати гравці «Автомобіліста», але до комітету проведення змагань надійшов лист від команди «Динамо» з проханням перенести гру проти «Гранума» на більш пізній термін, у зв’язку з участю «біло-блактних» у ветеранських змаганнях Всеукраїнського рівня. Тому замість цієї гри буде зіграна зустріч наступного туру «Гранум» — «Автомобіліст».

Відкриватимуть футзальні вихідні та програму 12-го туру команди-аутсайдери «Суми-Псел» та «СумДУ». У обох колективів по 6 очок. Але, на відміну від початку розіграшу турніру, команди почали помітно додавати у якості гри, створюючи кожному супернику проблеми. У першому колі перемогу святкували футзалісти «Псла» з рахунком 8:2. Чи вдасться СумДУ взяти реванш, ми дізнаємось в суботу о 10:00.

12-й тур. 10:00. «Суми-Псел» – «СумДУ».
Арбітри:
Тюрін О., Лупач Д. Хронометрист: Новіков М.
Прогноз: 4:4.

«Елітбуд» щосили вмикається в боротьбу за медалі. На цих вихідних команда гратиме проти «Спартака». Як ми вже зазначали, наразі команда Владислава Бєлоконя переживає зміну поколінь, тому графік виступів досить амплітудний. Мінусом є те, що Андрій Нелін, багаторічний лідер команди, розпочав збори з командою по футболу, тому його участь у кожній грі під великим питанням. Тому «Елітбуд» з низкою досвідчених виконавців намагатиметься взяти 3 очки у цьому двобої. У першому колі команди сильнішого не виявили, розписавши мирову 2:2.

12-й тур. 11:00. «Спартак» – «Елітбуд».
Арбітри:
Лупач Д., Ігумнов Д. Хронометрист: Новіков М.
Прогноз: 2:5.

Зустріч за 6 очок. Наразі команди «Гранум» та «Автомобіліст» — сусіди по турнірній таблиці на 5-й та 6-й сходинках відповідно з різницею 2 очки. Тому ця зустріч несе досить принциповий характер. Обидві команди вже вирівняли свою гру, на відміну від початку турніру. «Грануму» минулого туру вдалося відібрати очки у фаворита перегонів – «Лікарського». Натомість «Автомобіліст», хоч і пропускав тур, серед минулого тижня каменя на камені не залишив від «Спартака». А ось у першому колі команди розписали бойову нічию 4:4.

13-й тур. 12:00. «Гранум» – «Автомобіліст».
Арбітри:
Ігумнов Д., Лупач Д. Хронометрист: Новіков М.
Прогноз: 5:4.

Майже кожну зустріч за участю цих команд можна називати центральною. «Лідер», який минулого туру, не без проблем обігравши «Суми-Псел», піднявся на 2 сходинку турнірної таблиці, намагатиметься там закріпитись. Зробити це буде важно, адже минулого туру червону картку отримав один із лідерів колективу Сергій Руденко. А ось команда «Лікарське», яка минулого туру вперше у сезоні втратила очки, зігравши внічию, намагатиметься повернутися на колію перемог.

12-й тур. 14:00 «Лікарське» – «Лідер».
Арбітри:
Савєльєв А., Лушпа Д. Хронометрист: Новіков М.

Прогноз: 3:1.

Обсуждение закрыто.