Асоціація футзалу Сумщини

Олександр Сметаненко: “Виклик до збірної – це бонус за хорошу гру в клубі”

Універсал АФФК “Суми” Олександр Сметаненко, який нещодавно повернувся із розташування юнацької збірної України, розповів про результативні дії у грі з португальцями та клубні справи.

– Олександре, вітаємо тебе із результативною грою та забитим м’ячем і другому матчі з португальцями. Які відчуття у тебе наразі?
– Дякую. Звісно, забивати завжди приємно, тим паче, коли це робиш у футболці збірною України, нехай поки що і юнацької. Це уже уже мій другий гол, раніше уже відзначався на турнірі в Хорватії. Маю надію, результативність продовжиться і в офіційних матчах.

– У першому матчі, який команда програла, ти більше часу провів на майданчику, аніж у другій переможній грі. З чим це пов’язано?
– Це тренерське рішення, саме він визначає, хто коли і скільки буде грати. Я не звик обговорювати рішення тренерів.

– Наскільки для тебе наразі важливі виклики до збірної?
– Їхати у збірну завжди приємно. Це можна назвати бонусом за хорошу гру в клубі. Маю надію, це продовждиться і надалі.

– Наразі у тебе багато практики у клубі, якщо порівнювати із минулим сезоном, та й наразі ти один із кращих бомбардирів АФФК “Суми”. Можна сказати, що ти звикаєш поступово до футзалу?
– Так. Попередній сезон був для мене дебютним. Я багато чого не знав, не розумів. Після футболу робив перші кроки. Наразі уже простіше, хоча ще дуже багато потрібно працювати над собою.

– Як ти можеш оцінити нинішнє сьоме місце команди у чемпіонаті?
– Вважаю, ми могли виступити краще і набрати набагато більше очків. У нас наразі дуже сильна команда, і могли стартувати краще. Продовжуємо працювати, щоб радувати наших уболівальників.

– Якими ти зараз бачиш перпективи АФФК “Суми” у цьому сезоні?
– Звісно, для початку потрібно пробитися у плей-оф, а далі уже в матчах на виліт доводити, що ми не дарма туди потрапили.

Коментарі закриті.