Олександр Сметаненко дебютував у складі Юнацької збірної України

Універсал АФФК “Суми” Олександр Сметаненко (на фото – крайній зліва у нижньому ряду) дебютував у складі Юнацької збірної України (U-19) у контрольному матчі проти київського “ХІТа-2”.

Як повідомляє пресслужба АФУ, підопічні Віталія Одегова змушені були в останній момент змінити суперника. Тож, замість “Сервіта” нашій команді протистояли підопічні В’ячеслава Листопада.

Суперники відіграли два тайми, які тривали по 30 хвилин брудного часу. Підсумковий рахунок – 2:1 на користь юнацької збірної України. Гол у складі нашої команди забив Сава Лутай. Також після пострілу Сави один з гравців суперників зрізав м’яч у власні ворота.

Найближчим часов Сметаненко повернеться до розташування клубу і розпочне підготовку до гри регулярного чемпіонату Екстра-ліги проти “ДЕ-Трейтингу”.

АФФК “Суми” вітає Олександра з дебютом і бажає подальшого розвитку!