Огляд матчу 4-го туру Gold Division.

Матчем Технологія – Сумиобленерго  відкривали програму четвертого туру зимового чемпіонату АФС. Технологи відразу почали завантажувати голкіпера енергетиків і це дало свій профіт. На першій хвилині відзначився Стрибак. 10 хвилин знадобилося Олександру, щоб оформити дубль. До середини першого тайму гра вирівнялась, і Обленерго вдалось навіть скоротити відставання до мінімуму. Свій автограф у воротах Нагорного залишив Юрій Бобко. Слід відзначити досить джентльменську гру від обох команд, адже завершили першу  половину команди без жодного фолу.

Після перерви Технологія знов почала пресинг воріт Сумиобленерго і домоглась свого. Масована атака під час якої  Лебеденко влучає у штангу, після невеликої суматохи м’яч знов потрапляє до Олександра і не без допомоги рикошету він направляє шкіряного у ворота – 3:1. Перший фол, який заробили енергетики став для них фатальним. Після розіграшу штрафного м’яч відкотили до Окопного, який не роздумуючи вразив ворота суперника. Середина другої половини проходить під диктовку Технології з поодинокими, але разючими атаками енергетиків. Одна з таких атак і призвело до взяття воріт – на останній хвилині відзначився Гончаров встановивши остаточний рахунок на табло 4:2 на користь Технології.

Технологія – Сумиобленерго 4:2.

Голи: Стрибак (1,10), Лебеденко (28), Окопний (30) – Бобко (18), Гончаров(50).