Матч «CompService» — Громада «Попівська сільська рада» перенесено
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/257189473_986610265258940_724453830728415286_n-1024x683.jpg)
Шановні друзі, на жаль, маємо невтішні новини. У зв’язку з тим, що одразу у декількох гравців команди «Громада «Попівська сільська рада» було виявлено коронавірус, ми вимушені перенести матч третього туру Вищої ліги АФС «CompService» — «Громада «Попівська сільська рада», який мав відбутися цієї суботи. У нинішніх реаліях потрібно бути готовими і до таких ситуацій. Про нову дату проведення матчу ми повідомимо на своїх інформаційних ресурсах пізніше. Бажаємо хлопцям якнайшвидшого одужання!