Літній кубок області. У четвер буде кинуто жереб
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/415149.jpg)
У четвер, 19 серпня, у приміщенні магазину “Футбол-Профі”, який знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 8, буде проведено жеребкування Літнього кубку області, перші матчі якого планується провести вже найближчого понеділка. Початок процедури жеребкування заплановано на 12:00.
Запрошуємо представників команд, які виявили бажання взяти участь у турнірі, відвідати цей захід.