Асоціація футзалу Сумщини

Літній чемпіонат АФС стартував з переконливої перемоги «Lex VSK»

Відкриття Літнього чемпіонату АФС відбулось зустріччю команд групи «С». Фаворит групи Lex VSK номінально гостював у тріумфатора Другої ліги Зимового чемпіонату АФС — Лідера. До цього турніру підопічні Шепеля підійшли досить підготовлено, провівши досить вдало трансферну кампанію. Також підсилення відбулось і в Лідера, до колективу приєднались кілька потужних гравців.
Початок гри виявився досить стрімким, хоч і сухим. На позиційні атаки Лексу Лідер відповідав разючими контрами у виконанні кращого бомбардира колективу Каріма. До 10-ї хвилини командам вдавалось тримати свої ворота на замку, але святкувати перший гол все ж вдалось гравцям Lex VSK. Після пропущеного голу картина гри не змінилась і наступне взяття воріт довилось чекати ще майже 10 хвилин. А ось після цього Лідер почав потроху здавати позиції, а підопічні Шепеля навпаки, вдало використовували помилки опонентів. До перерви номінальні гості ще двічі святкували взяття воріт.

На початку другої половини зустрічі гравці Лідера все ж скоротили відставання, але після цього футболістам 6 разів довелось розпочинати з центра поля, левову частку м’ячів із яких було пропущено при помилках розіграшу «п’ятого». Тож підсумковий рахунок засвідчив перемогу Lex VSK який вже зголоднів до трофеїв турнірів під егідою АФС.

«Лідер» – «Lex VSK» 1:10 (0:4)
Голи:
Батайнех К. (26) – Танчик (10,25,34,50), Сайко Є. (19,31,43), Параконний (20,44,45)

Обсуждение закрыто.