Літній чемпіонат АФС. Фінальний етап. «Технологія» стартує з перемоги

У понеділок, 2 серпня, відбувся лише один матч літнього чемпіонату АФС, в якому «Технологія» з рахунком 6:3 переграла «Гранум». Друга запланована гра понеділка між «Лідером» та «Слобожанщиною» не відбулася через зливу, яка дещо зіпсувала газон ФЦ «Барса»

«Технологія» – «Гранум» 6:3 (5:1)
Голи:
Мороз (2,4), Береговий (14), Старинський (23), Грибачов (25), Сорока (42) – Благородний (10), Іващенко (27, 32)

В 17:30 на 3 полі футбольного центру «Барса» зустрічалися представники Суперліги літнього чемпіонату АФС «Технологія» та «Гранум». Перші підходили до протистояння в якості фаворита, і почали доводити цей статус вже з перших хвилин гри. Мороз Євген за перші 5 хвилин гри робить дубль. Не дуже хороший початок для «Грануму», але не смертельний подумав Благородний та на 10 хвилині скоротив відставання у рахунку. Та далі в першому таймі забивали лише «Технологи», спочатку Береговий, потім два голи в роздягальню від Старинського та Грибачова, і як підсумок 5:1 після першого тайму. На другу половину зустрічі господарі вийшли дещо розслаблені, чим і скористався «Гранум», скоротивши відставання до двох м’ячів, завдяки двом влучним ударам від Іващенка. Та на більше підопічних Даценка не вистачило, Сорока знову збільшує перевагу своєї команди до трьох голів. Після чого розпочалася злива, під яку команди і провели останні хвилини зустрічі, більше не забиваючи голів. Тож, як і в попередньому етапі літнього чемпіонату, знову перемога «Технологї» над «Гранумом» в три м’ячі.