Літній чемпіонат АФС, фінальний етап. Є перша перемога “Локомотива”!

У вівторок 4 серпня відбулася лише одна гра в літньому чемпіонаті Асоціації футзалу Сумщини. В другій лізі зустрілися «Локомотив» та «Факел». В напруженій боротьбі перемогу здобула команда з Ворожби.

«Факел» – «Локомотив» 1:4 (0:2)
Голи:
Рогоза (32) – Зімін (4, 37 – з дабл-пенальті), Боборев (14), Шевченко (43)
На 50 хвилині Карпенко («Локомотив») не реалізував дабл-пенальті.
Попередження:
Бондаренко (4), Черних (49) – Мокренко (30), Шапошніков (47)

В 18:30 на 3 полі ФЦ «Барса» зустрічалися «Факел» та «Локомотив». До матчу команди підходили приблизно з рівними шансами на перемогу, але «Факел» прийшовши на гру з однією заміною, автоматично зробив «Локо» фаворитом зустрічі. Перший тайм розпочався з швидкого голу у виконанні «залізничників» – це Зімін Дмитро зробив перевагу своєї команди в один м’яч, а через 10 хвилин Боборев Олександр і зовсім її подвоїв. Дуже непоганий тайм в виконанні номінальних гостей. Щодо господарів то хоч команда і програла перший тайм, але провела його дуже непогано, маючи декілька хороших нагод для взяття воріт. Друга половина зустрічі розпочалася з швидкого голу, але вже у ворота «Локо» . Та «Локомотив» який до цього програв декілька майже виграних матчів, вирішив в цьому таких помилок не припускатися. Та і у «Факела» напевне закінчилися сили. І далі ми побачили грубу гру у виконанні команд, з постійними фолами і жовтими картками. Вже на 37 хвилину господарі записали в свій пасив 6 фолів, за що їх покарав автор першого забитого голу в цьому матчі, влучним ударом з 10 метрів. А через 5 хвилин Шевченко поставив крапку в цій грі – 4:1! Тож вітаємо Локомотив з їх першою перемогою в літньому чемпіонаті АФС!